GRAFOSALE CZ GRAFOPARTNER GRAFOSALE SERVICE

Profil společnosti


Nejsme největší a ani nejbohatší společností na světě, ale nejsme zase tak malí, abychom nemohli být dobrými partnery. Nevíme a ani neznáme všechno, ale své více jak patnáctileté zkušenosti z oboru polygrafie se snažíme využívat ve Váš prospěch. Pokud můžeme poradit, činíme tak dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. Neprodali jsme ještě tisíce strojů, ale těch více jak tři sta snad odvádí dobrou práci a na své pořizovací náklady si mnohdy i několikrát vydělaly.

To, co děláme, se snažíme dělat lépe než ostatní.

Základem všeho, je výběr pro vás té nejvhodnější technologie. Umíme tato zařízení pro vás vyhledat, dokážeme zhodnotit jejich stav a jsme schopni tato zařízení pro vás přichystat v našem servisním centru. Zařízení u nás budou průmyslově vyčištěna technologií tryskání „suchým ledem“, opraveny a vyměněny opotřebované součásti a vše náležitě seřízeno a odzkoušeno. Umožníme Vám dvě nezávislá převzetí, pro Vaše ubezpečení, že vše je právě tak, jak bylo dohodnuto a jak má být.

Máme zkušené a silné partnery.

Dokážeme vám pomoci a poradit i v otázce financování a pokusíme se vyhledat způsob, jak zrealizovat technologie, které vás budou činit konkurenceschopnými.

Výkup strojů a zařízení.

Po celou dobu naší existence shromažďujeme kontakty na obchodníky a tiskárny takřka z celého světa, abychom měli co možná největší potenciál prodejnosti třeba i vašich nepotřebných technologií.

Tak.
Toto je dnes společnost GRAFOSALE CZ, spol. s.r.o.
Třeba právě i váš dodavatel použitých polygrafických technologií.

GRAFOSALE CZ,spol.s r.o. GRAFOSALE SERVICE,spol. s r.o.
GRAFOPARTNER


© 2008 - 2023 Vytvořil: Martin Meloun Grafická úprava: Active Design

Užitečné odkazy: Grafopartner.cz | GrafosaleService.cz